55 Bin TL’den Arsa; 143 Bin TL’den İşyeri; 231 Bin TL’den Evler… Üstelik Hepsi Türkiye Finans Bankası’ndan Satışta!

2 gün önce 33

Son zamanlarda icradan satışa çıkardığı konut, arsa ve işyerlerinde oldukça uygun fiyatlar sağlayan Türkiye Finans Bankası, bu ay itibariyle de uygun fiyatlı olarak Mardin’den arsa; Şanlıurfa’dan işyeri; Diyarbakır’dan ise konut satışlarına başladı.

TÜRKİYE FİNANS BANKASI, ARSALARI 55 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATIŞA ÇIKARDI

Uygun fiyatlı arsa satışları gerçekleştirmesiyle dikkat çeken Türkiye Finans Bankası, bu hafta itibariyle yine uygun fiyattan bir arsayı satışa çıkardı. Mardin ilinden çeşitli arsalar satışa koyan Türkiye Finans Bankası, bu arsaların en uygununu 55 bin TL ihale başlangıç bedeli ile imarlı olarak Mardin ilinin Dargeçit ilçesinin Safa Mahallesi’nden satışa koydu. Öte yandan bu arsanın 247 metrekare olduğu öğrenildi.

TÜRKİYE FİNANS BANKASI, İŞYERLERİNİ 143 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATIŞA ÇIKARDI

Uygun fiyatları sade arsalarda sağlamayan Türkiye Finans Bankası, bu hafta satışa koyduğu işyerlerinde de oldukça uygun fiyatlar sunmaya başladı. Şanlıurfa ilinin Haliliye ilçesinin Gazi Mahallesi’nden satışa koyduğu depo niteliğindeki işyeri için de oldukça uygun fiyat isteyen Türkiye Finans Bankası, genişliği 22 metrekare olan bu deponun ihale başlangıç bedelini ise, 143 bin TL olarak belirledi.

TÜRKİYE FİNANS BANKASI, KONUTLARI 231 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATIŞA ÇIKARDI

Türkiye Finans Bankası, arsa ve işyerlerinde olduğu gibi konutlarda da uygun fiyatlar sağlamaya başladı. Türkiye’nin dört bir yanında elinde konutlar bulunan Türkiye Finans Bankası, özellikle Diyarbakır’dan yeni satışa koyduğu konutun ihale başlangıç bedeli ile kamuoyunu şaşırttı. Konutu Diyarbakır ilinin Bismil ilçesinin Fırat Mahallesi’nden satışa koyan Türkiye Finans Bankası, burada yer alan bir apartmanda bulunan 110 metrekarelik daire için 231 bin TL’lik ihale başlangıç bedeli istedi.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git