Athena Gökhan daha fazla dayanamadı, Demet Akalın’a çok sert tepki gösterdi: Tıynetsiz, seviyesiz!

1 hafta önce 23

Athena grubunun solistlerinden, Türkiye’nin en ünlü şarkıcılarından biri olan ve sosyal medyada son dönemlerde yaptığı paylaşımlarla dikkatleri çeken Gökhan Özoğuz, bu kez de son günlerde skandal hareketi ile gündeme gelen Demet Akalın ile ilgili söyledikleriyle adından söz ettirdi. Hatırlanacağı üzere ünlü popçu Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da bir mekanda kendisine ikram edilen şampanyayı beğenmediği için şampanyayı garsonun başından aşağı dökmüştü. Ardından gelen şampanyayı sahnede içen ve bu skandal hareketi ile tepki toplayan Akalın, “10 yıldır devam eden bir gelenek” diyerek “Özrü kabahatinden büyük” eleştirilerine maruz kalmıştı. Birçok ünlü ismin tepki gösterdiği Demet Akalın’a bir sert tepki de Gökhan Özoğuz’dan geldi. İşte detaylar…

DEMET AKALIN’A TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR!

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, sahne aldığı mekanda beğenmediği için şampanyayı garsonun kafasından aşağı döken popçu Demet Akalın’a “Tıynetsiz ve seviyesiz hareketler” sözleri ile tepkisini gösterdi. Demet Akalın’a yönelik tepkiler sosyal medyada çığ gibi büyümeye devam ederken, Nişantaşı’nda bir hastaneden çıkarken görüntülenen Gökhan Özoğuz da konu hakkında konuştu. Kendisine yöneltilen sorular üzerinden açıklama yapan Gökhan Özoğuz, sert eleştirileri ile dikkatleri çekti.

GÖKHAN ÖZOĞUZ ÇOK SERT ÇIKTI: SEVİYESİZ!

Menisküs ve çapraz bağ kopması nedeniyle hastaneye geldiğini belirten ünlü şarkıcı, “18 senedir uğraşıyorum. O zaman da ‘Ameliyat’ denmişti, şimdi de. Son konserden sonra da şişme oldu. Ameliyat olduğun zaman 4 ay ayağa kalkamıyorsun. Şimdilik egzersizlerle devam ediyoruz” dedi.

Açıklamaları sonrasında basın mensuplarının Demet Akalın ile ilgili sorular sorması üzerine Özoğuz, “Yorum bile yapılacak tarafı yok, üzücü şeyler. Tıynetsiz, seviyesiz hareketler. Gereksiz gereksiz hareketler. Bu hareket dünyanın her yerinde tepkiyle karşılanır. Dünyada o kadar saçma sapan şeyler oluyor ki artık bakmıyorum bile” dedi.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git