Binance ve Ronaldo, NFT için el sıkıştı!

3 gün önce 21

Son dönemde kripto para piyasasında yaşanan düşüş nedeniyle tüm yatırımcılar borsa platformları tarafından yapılan açıklamaları yakından takip ediyor. Fakat Binance, bugün farklı bir alanda yaptığı yatırımı açıkladı. Şirket, Ronaldo ile NFT üzerine bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Ronaldo, NFT dünyasına Binance ile giriyor!

Dünyanın en büyük ve popüler kripto para borsası olan Binance, bugün sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda, Cristiano Ronaldo ile NFT konusunda bir ortaklık kurduklarını açıkladı. Hatta gönderide Ronaldo’nun bir videosuna da yer verildi.

Binance paylaşımında Ronaldo tarafından yapılan açıklamada ise şunlar söylendi :


Binance ile yeni ortaklığımı duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Birlikte NFT oyununu (dünyasını) değiştireceğiz. Futbolu da bir sonraki seviyeye taşıyacağız. Bu sadece başlangıç.

 Zararı 50 katına çıktı!

Binance CEO'su Changpeng Zhao'nun kripto para piyasasındaki çöküş nedeniyle yaşadığı zarar dudak uçuklattı.

Binance tarafından yapılan açıklamada ise Web3 vurgusu yapıldı. Paylaşımın tamamı ise şu şekilde:

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo ile çok yıllı özel bir NFT ortaklığı başlatıyoruz. Bu, spor tarihinde ikonik bir parçaya sahip olabilmeniz ve CR7’nin Web3 topluluğuna katılmanız için bir fırsat.

Bu paylaşımların ardından platform, ünlü futbolcu ile yaptığı ortaklık sonucunda NFT koleksiyonları hazırlanacağını ve bunların da bu yılın sonuna doğru yalnızca kendi pazarında sergilenip satılacağını söyledi. Yani uzun yıllar boyunca sürecek bir ortaklık olduğu belirtiliyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git