Bitmeyeceği düşünülüyordu; ATV, o dizinin gözünün yaşına bakmadı: Sıradaki final kimsenin beklemediği yerden geldi… Destan yeni sezonda yok!

1 ay önce 39

ATV ekranlarının geçtiğimiz sezonun başında ekranlara getirmeye başladığı Destan dizisi, kasım ayı itibariyle seyirci karşısına çıkmaya başlamıştı. Başarılı bir sezon geçiren Destan dizisi, çoğu hafta yayın gününde zirvede yer almayı başarmıştı. Reytinglerde oldukça iyi olması nedeniyle ikinci sezona devam etmesine kesin gözüyle bakılan Destan dizisinden final haberi geldi.

YENİ SEZONDA YER ALMAYACAĞI KESİNLEŞTİ

Başarılı bir sezonun ardından ekranlara geri dönmesine kesin gözüyle bakılan Destan dizisi, finale gitmek için geri sayıma geçti. Sezonun başında ekranlara gelecek final bölümü ile seyircisine veda edecek olan Destan dizisinin 28’inci bölümü ile ATV ekranlarından ayrılacağı öğrenildi.

BOZDAĞ FİLM GÖRKEMLİ FİNAL İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI

Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’in kaleme aldığı Destan dizisinin final senaryosu hazırlandı. Bozdağ Film imzası ile ekranlara gelen Destan dizisinin final senaryosu, senarist Ayşe Ferda Eryılmaz’ın senaryonun kapağını takipçileriyle paylaşmasıyla ortaya çıktı. Haftaya final için sete girecek oyuncular ise, tek tek arandı. Öte yandan tüm oyuncuların finalde olacağı öğrenilirken, Destan dizisinin film tadında bir final ile ekranlara veda etmek istediği açıklandı.

DİZİNİN FİNAL NEDENİ ORTAYA ÇIKMADI

Başarılı bir şekilde ekranlardaki yerini alması nedeniyle neden finale gittiği merak edilen Destan dizisinin final nedenine ilişkin herhangi bir açıklama gelmedi. Oktay Kaynarca’nın ortak yapımcılığını ve başrolünü üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam isimli dizinin salı günü ekranlara gelecek olması nedeniyle Destan dizisinin finale gittiği iddia edilirken; bu iddialar doğrulanamadı. Öte yandan Destan dizisinin senaristleri Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’in Bozdağ Film’in yeni dizisi “Ateş Kuşlarını” yazıyor olması ise, finalin ikinci nedeni olarak öne sürüldü.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git