Cep telefonlarınız üzerinden hemen başvurun: Kartlarınıza 200 TL tutarında hediye yüklenecek!

1 hafta önce 31

Kredi kartı kullananlara özel alışveriş kampanyası açıklandı! CardFinans’ınla Amazon.com.tr’den Ağustos ayı sonuna kadar yapılacak 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişlere 150 TL veya 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişine 200 TL değerinde ParaPuan hediyesini kaçırmayın…

Kampanyaya Katılım

Card Finans bireysel kredi kartlarıyla ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde QNB Mobil/Diğer işlemler/Kampanyalar/Hemen Katıl adımından kampanyaya katılması ya da “AMAZON” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.

CardFinans Fix “Artı Kampanya”ya dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Diğer Detaylar

CardFinans Nakit banka kartınızla kampanyadan faydalanmak için kayıt olma koşulu bulunmamaktadır.

Bireysel kredi kartı veya banka kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi veya banka kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 200 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

Kazanılan ParaPuan’lar 02 Eylül 2022 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, 03 Ekim 2022’ye kadar kullanılabilecektir.
Kullanılmayan ParaPuan’lar 04 Ekim 2022’de geri alınacaktır.
Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
Ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Amazon.com.tr’nin tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi www.Amazon.com.tr’den alınabilir. QNB Finansbank A.Ş’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında Amazon.com.tr’den satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Amazon.com.tr’nin Müşteri Hizmetleri merkezine iletebilir.
CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Kampanya’ya dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix, ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuan’ın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya’dan çıkış yapamamaktadır.
Kazanılan ParaPuan’lar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 1.500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git