Cüzdanında Yapı Kredi kartı olanlara müjde verildi! Kart sahiplerine 100 TL veriliyor: Bugün başladı

1 ay önce 40

Yapı Kredi Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yayımlandı bu duyuruda yeni kampanya başlatıldığı belirtilerek kampanyanın ayrıntılarına da yer verildi. Yapılan duyuruda kampanya kapsamında kartlara 100 TL verileceği belirtilerek ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, 2 yeni talimat için 25 TL, 3 yeni talimat için 45 TL, 4 yeni talimat için 70 TL, 5 yeni talimat için 100 TL puan verileceği ifade edildi. Ayrıca bu kampanyanın 10 Mayıs’a kadar devam edeceği belirtildi.

KARTLARA 100 TL VERİLİYOR

11 Nisan – 10 Mayıs 2022 tarihleri arasında, müşterilerin bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel ya da World Business kredi kartından verecekleri; İlk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, 2 yeni talimat için 25 TL, 3 yeni talimat için 45 TL, 4 yeni talimat için 70 TL, 5 yeni talimat için 100 TL puan kazanabileceği belirtildi ve katılım için TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerektiği vurgulandı.

HANGİ İŞLEMLER DAHİL DEĞİL

Banka tarafından yapılan duyurunun devamında sistemde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvurularının dikkate alınmayacağı belirtilerek kampanyanın sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerli olduğu daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmeyeceği paylaşıldı.

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda kampanya ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda ise şu ifadeler kullanıldı:

Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Nisan – 10 Mayıs 2022 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.

15 HAZİRAN’DA KARTLARA YANSITILACAK

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Haziran 2022 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Puanların yansıtılması 2 iş günü kadar sürebilir.

Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.

Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Cep telefon faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.

HANGİ TALİMATLAR ÖDÜLLENDİRİLECEK?

Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir.

Kampanya kapsamında Hızlıcep talimatları ödüllendirilmeyecektir.

World Business kart ile kampanyaya katılım için, TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra şirket müşteri numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir ve en fazla 100 TL ödül kazanabilir.

SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,85 TL Türk Telekom hatlı numaralar için 1 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir.

Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar kampanya bitiş tarihinden sonraki 6. ay sonunda müşteriden geri alınacaktır.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git