27 Ocak Perşembe A101’e gelecek teknolojik ürünler!

1 day_ago 24

Artan dolar kuru ve buna bağlı olarak yükselen vergiler, teknoloji ürünlerinin fiyatını olumsuz etkiliyor. Hal böyle olunca vatandaşların alternatif çözümlere yönelmek dışında bir şansı kalmıyor. Bu konudaki en büyük çözümü ise A101BİM ve ŞOK gibi zincir marketler sağlıyor.

Son olarak söz konusu zincir marketlerden biri olan A10127 Ocak kataloğunu yayınladı. Birbirinden farklı elektronik ürünleri satışa çıkaran şirket, bunları mağazalarında müşterilerine sunacak. İşte bu hafta A101‘de satışa çıkacak olan teknolojik ürünler ve fiyatları…

A101 ve BİM’den uygun fiyatlı ürünleri satın aldık!

Dexim M35 Powerbank, Piranha 7828 Bluetooth hoparlör ve Go Smart Bluetooth kulaklık inceleme içeriğiyle karşınızdayız. İşte ürünler...

27 Ocak Perşembe A101 fırsatları

Bu hafta A101 market zincirlerine gelen ürünler arasında; Akıllı telefon, Android akıllı televizyon ve tablet gibi ürünler yer alıyor. Aynı zamanda uygun fiyatlı tam kablosuz kulaklık gibi cihazlar da kullanıcıları bekliyor. Her birinin fiyatına baktığımızda ise piyasaya göre ortalama yüzde 20 daha ucuza satıldığını görüyoruz.

Reeder P13 Blue 2022

A101’e gelen indirimli ürünlere ilk baktığımız en çok dikkat çekenin Reeder marka cep telefonu olduğunu görüyoruz. 6.26 inç IPS LCD ekran ile gelen cihaz, 720×1520 (HD+) çözünürlüğe sahip. Gücünü ise Spreadtrum SC9832E adlı işlemcide alıyor. Aynı zamanda 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bu üründe karşımıza çıkıyor.

Kamera kısmına baktığımızda ise 8 Megapiksel ana lense ek olarak 0.3 Megapiksel makro ve 0.3 Megapiksel derinlik sensörü bizleri karşılıyor. Ön tarafta ise 5 Megapiksel özçekim kamerası yer alıyor. Android 11 ile sunulan cihazın satış fiyatı ise 1.599 Türk Lirası.

Piranha tablet

iPad ve Galaxy Tab gibi ürünlerin uygun fiyatlı alternatifi olarak karşımıza çıkan Piranha tablet, bu haftaki A101 ürünleri arasında fiyatıyla en çok öne çıkan ürün. 8 inç boyutundaki cihaz, 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip. Markası bilinmeyen Cortex-A35 işlemci ile karşımıza çıkan ürün, önde 0.3 arkada ise 2 Megapiksel kamerayla geliyor. 3000 mAh pil kapasiteli cihazın satış fiyatına baktığımızda ise 599 TL olduğunu görüyoruz.

TOSHIBA 55 inç smart led TV

27 Ocak Perşembe satışa çıkacak ürünler arasına TOSHIBA TV ekleyen A101, özelliklerine kıyasla oldukça avantajlı bir fiyat sunuyor. 55 inç boyutundaki bu ürün, 4K UHD çözünürlüğe ve EXXENYouTubeAmazonNetflix gibi uygulamalara erişmenizi sağlayan akıllı özelliklere sahip. Ürünün fiyatı ise 7.099 Türk Lirası.

ELTON 32 inç uydu alıcılı TV

A101‘de bu hafta satışa sunulan bir diğer televizyon ise uygun fiyatlı bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. 32 inç boyutundaki bu ürün, HD çözünürlüğe ve dahili uydu alıcısına sahip. Ne yazık ki cihazda Youtube, Netflix, Amazon ve EXXEN gibi uygulamalara erişim sağlayan akıllı TV özelliği bulunmuyor. Ancak 2199 TL olan fiyatını düşününce bu oldukça normal.

SEG beyaz eşya ürünleri

Sık sık olduğu gibi beyaz eşya kategorisini pas geçmeyen A-101, bu hafta iki ürün ile karşımıza çıkıyor. Bunlar; 3,999 TL değerindeki SEG 10 kilo çamaşır makinesi ve 4699 TL’lik SEG No-Frost buzdolabı. Söz konusu ürünler, ücretsiz teslimat hakkına ve 2 yıl garantiye sahip.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? 27 Ocak Perşembe günü A101 marketlere gelecek ürünler arasında almak istediğiniz var mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

read-entire-article