Galaxy Buds 2 Pro için yeni özellik! AirPods Pro’yu solladı

2 hafta önce 38

Samsung, önümüzdeki hafta düzenleyeceği etkinlikte katlanabilir telefon modelleri Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ü, akıllı saati Watch 5’i ve yeni özellikleri ile merak konusu olan Galaxy Buds 2 Pro modelini tanıtacak. Üstelik son sızıntılara göre Buds 2 Pro rakiplerinin birkaç adım ötesine geçmesini sağlayacak bir yeniğe sahip olacak.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro sızdırılan özellikleri ve fiyatı!

Son sızıntılar ile birlikte Galaxy Buds 2 Pro modelinin yalnızca özellikleri değil renkleri ve fiyatı da belli oldu. Buna göre, Buds 2 Pro’nun mor, granit (gri/siyah) ve beyaz şeklinde 3 renk ile birlikte satışa sunulması bekleniyor.

Buna ek olarak, AirPods Pro’da bulunandan bile daha iyi olduğu söylenen yeni Akıllı Aktif Gürültü Önleme özelliği ortaya çıktı. İddiaya göre, en gürültülü ortamda bile ses izolasyonunu sorunsuzca sağlıyor. Ayrıca, bir stadyumda olsanız bile yanınızdaki kişinin ne söylediğini net bir şekilde duymanıza olanak sağlayacak.


Pixel Buds Pro kömürlü mangal olarak satışa çıktı!

Pixel Buds Pro, Amazon üzerinde renk kodu nedeniyle yanlış algılanarak kömürlü mangal kategorisine yerleştirildi.

Cihazın görüntüsüne baktığımızda renk dışında selefinden çok da farklı olmadığını görüyoruz. Fakat kaputun altında bazı yenilikler mevcut. Örneğin tek şarj ile 8 saat, şarj kutusu ile birlikte toplamda 29 saat batarya performansı sunacak. Ayrıca IPX7 suya dayanıklılık sertifikası da mevcut.

Buna ek olarak, Samsung’un 2. nesil Pro kulaklığında 10 mm’lik yeni sürücülere yer verdiği söyleniyor. Ses kalitesinin de kayda değer ölçüde iyileştirildiği belirtiliyor. Buna benzer bir şekilde dış sesi algılama özelliğinin iyileştirildiği ve mikrofon kalitesinin artırıldığı aktarılıyor.

Tabii piyasada AirPods modelleri başta olmak üzere birçok rakip bulunuyor. Sony’den Nothing’e birçok marka sıkı rekabet içerisinde. Ayrıca yaz sonuna kadar Samsung dışında etkinlik düzenleyecek birkaç şirket daha mevcut. Yani pazar giderek kalabalıklaşıyor.

Sızıntıya göre Galaxy Buds 2 Pro, 229 dolarlık fiyatı ile ABD’de satışa çıkacak. Avrupa pazarında da 229 euroluk bir etiket görmeyi bekliyoruz. Tüm bilgiler doğru olduğunu düşünürsek, Samsung’un TWS pazarının en iddialı ürününü tanıtacağını söyleyebiliriz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git