Google ve NBA ortaklığı: Playofflar sanal ortamda!

5 ay önce 4851

Dünyanın en büyük basketbol organizasyonu NBA’de Playoff heyecanı başlamış durumda. Birçok basketbol sevdalısı, bu maçları yakından takip ediyor. Öte yandan Google, kullanıcılarına playoff heyecanını daha da yoğun hissettirebilmek için bir girişim başlattı.

Google, Rusya’nın askeri üslerini ifşa etti!

Google, Haritalar uygulamasında bulunan blurlama özelliğini Rus askeri üsleri için kaldırarak hepsini ifşa etti.

Pixel Arena, NBA playofflarını sanal olarak aktarıyor

NBA playoff maçlarının heyecanı sürerken Google ve NBA, ortak bir çalışma ile Pixel Arena’yı tanıttı. NBA’nın mobil uygulamasında yer alacak çalışma, gerçek zamanlı bilgilere dayalı bilgiler aktaracak. Kullanıcılarına sanal olarak canlı verilerle deneyim sunmak isteyen Google, uygulamayı hayata soktu.

Pixel Arena, 3B ortamda sanal gezinme fırsatı sunuyor. Ayırca kullanıcılar, uygulama içinde avatar oluşturabilecekler. Oyun oynarken oynanan maç hakkındaki aksiyonlara da erişebilecek olan kullanıcılar, NBA Finalleri boyunca tüm aksiyonu takip edebilecek. Google, uygulamayı şu cümlelerle tanıttı.

NBA Playoffları geri döndü. Sevdiğiniz oyunu bir sonraki seviyeye taşımak için oyunun kurallarını değiştiren bir sanal deneyimimiz var. NBA ve Google Pixel Arena, 2022 NBA Playoffs becerilerinizi oluşturabileceğiniz, oynayabileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve kutlayabileceğiniz canlı oyun içi aksiyona dayalı sanal bir alan olarak tasarlandı.

Pixel Arena, bir nevi sanal olarak saha kenarında bulunmayı sağlayacak. Maçın devre arasında NBA verilerine dayalı olarak şutları Pixel Arena sahasına eşleyen bir 3D şut özetleriyle en iyi şutörlerin ve takımların nasıl performans gösterdiğini kullanıcılarına yaşatacak.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya SDN Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git