Görülmemiş bir referans kampanyası: Enpara’yı paylaşan herkes anında 3 bin TL kazanacak; çevrimiçi olarak paylaşmak yetecek!

1 hafta önce 43

Son döneme damga vuran bankacılık hizmetlerinden biri de banka müşterilerine ödül ve hediyeler kazandıran banka kampanyaları oluyor. Özellikle referans kampanyası ile dikkat çeken bankalar, müşterilerine ödedikleri nakit promosyonlar ile öne çıkıyor. O kampanyalardan birini düzenleyen Enpara, 3 bin TL’ye varan ödül kazandırıyor.

ENPARA’DA TAVSİYE KAZANDIRIYOR

Tavsiye işlemine ödül veren bankalardan biri olan Enpara, tıpkı diğer bankaların referans kampanyası gibi bir kampanya başlatmış bulunuyor. 31 Aralık 2022 tarihine kadar işletmelere “Enpara Şirketim” isimli uygulamayı tavsiye eden her müşterisine tavsiye başına 100 TL ödül parası veren Enpara, toplamda 3 bin TL’ye kadar ödül kazanma fırsatı yaratıyor. Tavsiye üzerine Enpara Şirketim’e üye olan işletmeler ise, EFT, FAST ve havale gibi işlemlere ücret ödemediği gibi aynı zamanda POS veya kredi kartı aidatı ödemesi de gerçekleştirmiyor.

TAVSİYE İÇİN ENPARA MÜŞTERİSİ OLMAK YETİYOR

Kampanyayı sadece Enpara Şirketim müşterileri için oluşturmayan Enpara, aynı zamanda tüm Enpara müşterilerinin tavsiyelerine hediyeler veriyor. Mobil bankacılık içerisinde yer alan “Bizi tavsiye edin” adımından ilerleyip, “Tanıdığım işletmelere” seçeneğini tıklayarak, işletmeler ile linki paylaşan banka müşterilerinin kazanacağı 3 bin TL’ye varan ödülleri alabilmek için linki alan kişinin başvuru yapması ve Enpara Şirketim’i kullanmaya başlaması şart koşuluyor.

KAMPANYADA SINIR 30 İŞLETME

Kampanya boyunca her ay kazanılan ödül tutarını, iş gününe denk gelmesi halinde, bir sonraki ayın 7. gününde müşterisinin “Enpara Vadesiz TL” hesabına aktaran Enpara, her müşterisini bu kampanyadan maksimum 30 kez yararlandırıyor. Yani Enpara müşterileri, bu kampanya boyunca 30’dan fazla işletmeyi Enpara Şirketim kapsamına referans ile dahil etse de bu kampanya kapsamında işletme başı 100 TL olmak üzere yalnızca 3 bin TL değerinde ödül kazanımı sağlayabiliyor.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git