Hayallerinizdeki müşteri memnuniyeti Artısıyla Troy’da!

2 hafta önce 30

Troy Apple, Türkiye’de müşteri memnuniyetine en önem veren kurumlardan bir tanesi. Otuz yıllık deneyimi ile Yerel Apple gözüyle baktığımız Troy size, Apple ürünlerinin premiumluğuna yakışan bir hizmet sunuyor. 

Troy’dan alışveriş yapmanın artıları neler?

Troy mağazalarına gitmek için bir sürü sebep sayılabilir ama en başta müşterilerinin memnuniyetine verdikleri önem geliyor. Troy’un uzman Apple kadrosunun satıştan daha önem verdiği bir şey varsa o da sizlerin mağazalarından gülümseyerek ayrıldığınızı görmek.

Üstelik sizi bir müşteri gibi değil bir dost gibi ağırlayıp en iyi hizmeti vermek Troy ailesinin en güzel özelliği. İşte bu yüzden uzman ekibimiz, Troy’un en önemli artısı olan siz değerli misafirlerini, mağazalarında ağırlamak ve Troy’un artılarından faydalandırmak istiyor.


Apple Pay, Safari dışındaki tarayıcılarda görüldü!

Çevrim içi ödeme sisteminin en güvenli ve kolay yollarından olan Apple Pay, farklı tarayıcılarda da görüldü. İşte detaylar!

Günümüzde alışveriş yapmak çok kolay ama kendi ihtiyacımıza uygun olan ürünü, güvenilir bir satıcıdan aldığımıza emin olmak bir o kadar zor. Saatler süren araştırmaların sonunda aldığımız ürünü kullanabilecek miyim endişesini taşıyoruz. İşte bu yüzden yüz yüze, sıcak satış hala çok önemli. Troy mağazalarında, düzenli aldığı eğitimlerle kendini geliştiren ve ihtiyacınıza yönelik çözümler sunan uzman Apple kadrosu sizi bekliyor. 

Üstelik herkesin olduğu gibi sizin zamanınız da çok kıymetli. Saatlerce süren araştırmalara son verip, bu işi yüzde 100 Apple güvencesine sahip Troy’a bırakabilirsiniz. Siz hayatın keyfini çıkarın aklınızdaki tüm sorular için bir Troy mağazasına girin ve sadece ihtiyaçlarınızı söyleyin. Bırakın gerisini Uzman Apple kadrosu İle Troy halletsin. 

Üstelik Troy sadece satış yapmakla kalmıyor, satış sonrası tüm teknik sorunlarda destek sağlamaya devam ediyor. Tüm Apple ürünlerinde 2 yıllık Apple Türkiye garantisi ile Türkiye’nin birçok iline dağılmış mağazalarında sizlere destek oluyor. 

2 yıllık garantiniz bittiyse üzülmeyin Troy 2 yıllık yasal garanti süresini arttırmayı hedefleyen ve Apple ürünlerinin ömrünü uzatan farklı çözüm paketleriyle sizlere destek oluyor. Her sorununuzla sanki kendi problemiymiş gibi ilgilenen Uzman Apple teknisyenleri, ürünlerinizde oluşabilecek her soruna özenle çözüm arıyorlar. 

Daha saymakla bitmeyecek bir sürü sebep için Troy mağazalarını ziyaret edip bir artı değer de siz katabilirsiniz. Unutmayın! “Hayallerinizdeki müşteri memnuniyeti Artısıyla Troy’da. Troy ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.”

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git