HUAWEI FreeBuds Pro 2 tanıtıldı: Özellikleri ve fiyatı!

6 gün önce 24

Huawei, bugün düzenlediği global ürün tanıtım lansmanı için Türkiye’yi seçti. Shiftdelete.net editörlerinin de katılım sağladığı etkinlikte Mate Xs 2 ve Nova Y70 ile Y90 gibi cihazlarını tanıttı. Bununla birlikte, bir süredir beklenen FreeBuds Pro 2 özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Huawei FreeBuds Pro 2 özellikleri ve fiyatı!

Huawei, bugün düzenlediği etkinlikte yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. FreeBuds Pro 2, özellikleri itibariyle dünyada bir ilki sunduğunu söylüyor. Bu da TWS kulaklıklarda daha önce karşılaşmadığımız Yüksek Çözünürlüklü Çift Ses Sistemi.

FreeBuds Pro 2 özellikleri ve fiyatı

Bu yeni sistem sayesinde, gelişmiş dijital frekans geçiş teknolojisine sahip entegre iki dijital-analog dönüştürücü (DAC) çipleri ve dörtlü mıknatıslı dinamik sürücüyü benimseniyor. Bu da LDAC Yüksek Çözünürlüklü kodek ile birleştiğinde cihazın yüksek ve düşük frekansları ayırt etmesine olanak tanıyor. 


 Fiyatı ve özellikleri!

Huawei, bugün İstanbul'da düzenlediği global etkinliğinde yeni cihazlarını tanıttı. İşte Mate Xs 2 özellikleri ve fiyatı...

Bu yeni kablosuz kulaklık, selefine kıyasla yüzde 15 daha fazla gürültü azaltma özelliği sağlayabilen endüstrinin ilk Üçlü MIC ANC TWS sistemini kullanıyor. Bu sayede belirli senaryolarda 47dB’e varan gürültü azaltma derinliği elde edilebiliyor.

Ayrıca bu cihaz ses seviyesindeki değişiklikleri, kulak kanalı yapısındaki farklılıkları ve takma durumundaki değişiklikleri gerçek zamanlı algılayabilen üç dinamik ses dinleme optimizasyon algoritmasını kullanıyor.

Bugün düzenlenen etkinlikte FreeBuds Pro 2 Türkiye fiyatı açıklanmadı. Fakat globalde satışa çıkacağı tutarın 200 Euro olduğu söylendi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git