IoT çözümleri nakliye limanlarına geliyor

1 ay önce 40

IoT grubu Telit, ortağı Gibson Engineering ile birlikte, şirketlerin üretkenliği artırmak için pandemi sonrası bir baskıya karşı koymak için nakliye limanlarına IoT çözümleri getirecekleri yeni bir proje duyurdu.

Plan kapsamında, Telit deviceWISE EDGE, verimliliği artırmaya yardımcı olmak ve sahalarda dağıtılan makinelere kestirimci bakım sunarak süreçte maliyet ve zaman tasarrufu sağlamak için limanlara entegre edilecek.

Cihaz, makinelerden veri toplayan ve mevcut BT sistemlerine entegre eden kodsuz bir Endüstriyel IoT (IIoT) platformudur. Telit’e göre platform, işletmelerin makine verilerini görselleştirmesine, eğilimleri belirlemek ve iş kararlarını daha iyi bilgilendirmek için özel gösterge tabloları ve sağlık yönetimi bilgileri oluşturmasına olanak tanıyacak.

Öne çıkan yetenekler arasında dijital ikizler ve uzaktan erişimin yanı sıra gerçek zamanlı veri toplama ve cihaz yönetimi yer alıyor. Gibson iş geliştirme mühendisi Kurt Evans: “Mevcut en esnek ve yetenekli IIoT platformu olduğu için Telit’in deviceWISE EDGE ürününü seçtik. Çözümü birkaç hafta içinde geliştirdik ve sadece birkaç gün içinde uyguladık, bu da böylesine zorlu bir dönemde müşterimize anında yatırım getirisi sağladı” diyor.

IoT çözümleri nakliye limanlarına geliyor yazısı ilk önce TechInside üzerinde ortaya çıktı.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git