Kredi kartı ve kredi borcu olanlar için açıklandı! Borçlar için başvurular başladı! Borçlar tek kalemde ..

1 ay önce 44

Çeşitli bankalara kredi ve kredi kartı borcu olanlara güzel haber geldi. Son açıklanan habere göre Ziraat Bankası, Halkbank ve Garanti Bankası borcu olanlar için açıklama yaptı. Borç kapatma kredisi sunan banka borçların tek kalemde toplanarak daha kolay ödenmesine yardımcı olacak.

Bankalar yaptıkları açıklamasında faydalanacak kişiler için işlemlerin aynı gün içerisinde yapılacağını belirtti.

GARANTİ BANKASI’NDAN TRANSFER KREDİSİ

Garanti Bankası ihtiyacı olanlara transfer kredisi veriyor. Vatandaşlar için özellikle hazırlanan bu kampanyada kredi borçları tek çatı altında toplanacak. Kamu bankası tercih etmek isteyenler için de Ziraat Bankası ve Halkbank’ın bu uygulamayı sunduğu belirtildi.

SONUÇLAR 5 DAKİKA İÇİNDE VERİLECEK

Banka başvurmaları halinde kişilere 5 dakika içerisinde sonuç bildiriliyor. Garanti Bankası, Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere aynı gün içinde hesaplarına ödeme yapacak olan bu bankalar, kapatma kredisi haricinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere de destek veriyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Eğer bankalardan kredi borcu kapatmak için ihtiyaç kredisi ve borç kapatma, kredisini bir anda almak istiyorsanız başvurularınızı sadece banka şubeleri üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunun sebebi ise bankalara olan borçlarınız eğer yüksek limitlerde ise başvurunuzu internet üzerinden yaparsanız, otomatik olarak olumsuz yanıt alabilirsiniz.

İSTEYENLER ŞUBELERE DE GİDEBİLECEK

Başvuruda bulunmak isteyenler istedikleri halde en yakın şubeye giderek de işlemlerini tamamlayabilecek.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git