Kripto Para Yatırımcıları Dikkat! Ünlü Milyarderden Bomba Tahmin! Bitcoin Ne Kadar Olacak?

1 ay önce 32

Kripto para piyasalarının amiral gemisi olarak nitelendirilen Bitcoin için ünlü yatırımcı Robert Kiyosaki, dikkat çeken bir tahminde bulundu.

Özellikle son dönemlerde ki düşüş sebebi ile birçok kişiye mağdur eden kripto paraların düşüşü son hızıyla devam ediyor. Birçok yatırımcı Bitcoin başta olmak üzere kripto paraların daha fazla düşüp düşmeyeceğini araştırırken ünlü kripto para yatırımcısı Robert Kiyosaki, gündem olacak bir tahminde bulundu. Coingecko’da yer alan verilere göre piyasalar son 24 saatte yüzde 5.3 düşerek 936 trilyon dolara geriledi. Saat 14.45 itibariyle Bitcoin yüzde 4.5 düştü. BTC’nin fiyatı 20 bin 77 dolara gerilerken piyasa hakimiyeti yüzde 40.92 seviyelerinde.

Ethereum’da Düşüş Sürüyor

Ethereum cephesinde de sert düşüş var. ETH’nin fiyatı yüzde 8.9 düşerek bin 116 dolara geriledi.

Ripple ve Dogecoin Düşüş Furyasına Katıldı

Ripple ve Dogecoin de piyasalardaki düşüşe ayak uydurdu. XRP’nin fiyatı yüzde 6.2 düşerek 32 cente geldi. Öte yandan haftaya yükselerek başlayan DOGE ise yüzde 8.3 geriledi ve 6 centi gördü.

Bitcoin’de 1100 Dolar Beklentisi

Kripto ve finans yatırımlarıyla bilinen Robert Kiyosaki, Bitcoin tahmininde bulundu. Twitter’dan paylaşım yapan Rich Dad (Zengin Baba) kitabının yazarı “Zengin Baba dersi. Kaybedenler, para kaybettikleri zaman çıkarlar. Bitcoin’den çıkan kaybedenler intihar ediyor. Kazananlar ise kaybettiklerinden ders çıkartırlar. Bitcoin’in 1100 doları test etmesini bekliyorum. Eğer toparlarsa daha fazla alacağım. Eğer olmazsa kaybedenlerin daha fazla çıkış yapmasını bekleyeceğim” ifadelerini kullandı.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git