Kuaföre gidenler dikkat: Fiyatlar yenilendi! Saç kesimi bile zamlandı

1 ay önce 45

Gelen bir son dakika haberine göre son günlerde gelen zamlardan kuaförler de nasibini aldı. Kayseri’de erkek kuaförlerinin fiyat listesinin güncellendiği belirtildi. Fiyatlarda büyük bir değişimin olmadığını söyleyen Kuaför Mehmet Demirdoğan açıklamasında, “Masraflardan dolayı biz de fiyatlarda artış bekliyorduk” dedi.

Kayseri Berberler ve Kuaförler Odası tarafından fiyatlar güncellendi. Yapılan açıklamaya göre saç kesimi 80 TL olurken, saç sakal kesimi 90 TL, saç sakal kesimi yıkama ve fön fiyatı 130 TL olarak açıklandı.

SAÇ KESİMİ 80 TL

Yeni fiyat listesinden memnun olduklarını söyleyen Demirdoğan, şunları söyledi:

“Bizim işimiz insana verilen bir değer. Bu artış Kayseri esnafımızı rahatlatır inşallah. Berberler ve Kuaförler Odası tarafından bugün fiyatlarımız güncellendi. Biz bu artışı bekliyorduk. Bizimde masraflarımız oluyor. Berberler ve Kuaförler Odasına teşekkür ediyorum. Biz böyle bir fiyat artışını bekliyorduk. Çünkü her şey pahalandı. Onun için bence iyi oldu. Bizim Kayseri’de kuaförlük yapan esnaflarımızı rahatlatır inşallah. Bakıldığı zaman öyle afaki bir artış gelmedi. Normalde 70 TL’ye saç keserken, bugün 80 TL’ye kesiyoruz. Saç-sakal 100 TL iken, şimdi 130 TL oldu. İnsanlara bakarsan daha çok artış olmuş gibi görüyorlar ama bu iş bir emek. İnsana verilen bir değer. Biliyorsunuz saç-sakal birbirine karıştığında insanların nasıl olup da buradan güzelleşerek ayrıldıklarını. Sanata saygı olursa bizim aldığımız tarife başka mesleklere bakarak düşük. Ancak buna da şükür diyoruz”

“ARTIŞ HATTA BİRAZ AZ”

Tıraşa gelen Talha Enes ise, “Artışa maalesef diyoruz ama şu anda çok normal. Epeydir de artış olmuyordu. Bu artışı da bekliyorduk. Bence artış çok olmamış, olması gerektiği gibi artmış. Hatta artış biraz az” dedi.

GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Güncel fiyat listesi ise şu şekilde:

-Saç-sakal kesimi, yıkama ve fön: 130 TL -Çocuk saçı kesme: 55 TL

-Saç-sakal kesimi: 90 TL -Saç boyama: 325 TL

-Saç kesimi: 70 TL -Bıyık boyama: 55 TL

-Modern saç kesimi: 80 TL -Sprey sıkma: 30 TL

-Sakal kesimi 45 TL -Damat tıraşı: 550 TL

-Modern sakal kesimi: 55 TL -Maske: 40 TL

-Saç kesimi, yıkama ve fön: 80 TL -Ağda: 40 TL

-Sakal kesimi yıkama ve fön: 65 TL -Jöle ile saç şekillendirme: 30 TL

-Saç yıkama, fön: 40 TL -Ense düzeltme: 40 TL

-Ense düzeltme: 40 TL -Jöle ile saça şekil verme: 30 TL

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git