Neslihan Atagül, yakında rol arkadaşı olacağı eşi Kadir Doğulu’yu öve öve bitiremedi! “Bu romantik sözlere şapka çıkarılır!”

1 hafta önce 32

Son olarak Star TV ekranlarında 2019-2021 yıllarında izleyici karşısına çıkan Sefirin Kızı dizisinde başrolde “Nare” karakteri ile başrolde yer alan ünlü ve güzel oyuncu Neslihan Atagül, dizinin ortalarında yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Sefirin Kızı’na veda etmek durumunda kalmıştı. Sağlık sorunları nedeniyle uzun bir süre ekranlardan uzak kalan Neslihan Atagül, 2022 yılında Star TV’de izleyici karşısına çıkacak olan Gecenin Ucunda dizisinde canlandıracağı “Macide” karakteri ile yeniden setlere çıkmaya başladı. Kariyeri ile dikkat çektiği kadar Kadir Doğulu ile olan evliliğiyle de dikkatleri çeken Neslihan Atagül, Doğulu ile 8’inci evlilik yıldönümlerinin hatırlatılması üzerine eşiyle ilgili romantik ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

EŞİYLE BİRLİKTE KAMERA KARŞISINA GEÇECEK

Ünlü ve güzel oyuncu Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu ile ilgili olarak şok eden açıklamalarda bulundu. Habertürk’ten Eren Gürel’in haberine göre Atagül, önceki gün yapımcı Erol Avcı ile Etiler’de bir mekanda toplantı yaptı. Eşi Kadir Doğulu ile kamera karşısına geçmek için artık gün sayan Atagül, yaklaşık bir saat süren toplantıdan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Heyecanlı olduğunu dile getiren Atagül “Yakında başlayacağız gibi görünüyor, her şey yolunda” sözlerini dile getirdi. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra yapımcılık kariyerine de adım atmaya başlayan Atagül, “Gayet güzel gidiyor” dedi.

EŞİYLE İLGİLİ VERDİĞİ ROMANTİK YANIT OLAY OLDU!

Haziran ayında Kadir Doğulu ile evliliklerinin 8’inci yılını kutlayan Atagül’e, bu romantik gün hatırlatıldı. Atagül, kendisine yöneltilen “Kadir Bey’den özel bir sürpriz geldi mi?” sorusuna karşılık “Kadir umarım hayatımda her zaman olur. Onun hayatımda var oluşu zaten benim için bir hediye” sözleri ile yanıt verdi. Neslihan Atagül’ün eşiyle ilgili romantik açıklaması kısa sürede sosyal medya ve magazin gündeminde yer buldu.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git