Petek Dinçöz’ün Nida Büyükbayraktar ile ani bir şekilde gerçekleşen düğününün sır perdesi aralandı: Petek Dinçöz hamile mi?

1 ay önce 70

Geçtiğimiz aylarda 8 yıllık evliliğini anlaşmalı bir şekilde noktalayan Petek Dinçöz, boşanmanın ardından oğlu ile birlikte Miami’ye taşınmıştı. Yurda geri dönen Petek Dinçöz bir kez daha evlendi.

YENİ EŞİ ÇOCUKLUK AŞKI ÇIKTI

Serkan Kodaloğlu ile evliliğini noktaladıktan 3,5 ay sonra yeniden evlilik kararı alan Petek Dinçöz, Nida Büyükbayraktar ile nişanlandığını duyurmuştu. Nida Büyükbayraktar’ın çocukluk aşkı olduğunu itiraf eden Petek Dinçöz, 16 yaşında aşık olduğu Nida Büyükbayraktar ile 26 yıl sonra yeniden kavuştuğunu söylemişti. İlk aşkına geri dönen Petek Dinçöz, Nida Büyükbayraktar ile nikahı kıydı.

DÜĞÜN HEDİYESİ 1 MİLYON 300 BİN TL DEĞERİNDE

Geçtiğimiz haftalarda nişanlanan Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar, ani bir karar ile nikah masasına oturdu. Nişan ile düğün arasında beklemeden harekete geçen Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar’ın düğününde aileleri ve sevenleri yer aldı. Nida Büyükbayraktar’ın Petek Dinçöz’e düğün hediyesi olarak verdiği dünyaca ünlü bir markanın değeri ise, dudakları uçuklattı. Global fiyatı 72 bin dolar olan Petek Dinçöz’ün düğün hediyesinin yaklaşık 1 milyon 300 bin TL değere sahip olduğu hesaplandı.

SEYHAN SOYLU’DAN PETEK DİNÇÖZ’ÜN ANİ EVLİLİĞİNE İLİŞKİN YENİ İDDİA

Ünlü magazin sunucularından biri olan Seyhan Soylu, Petek Dinçöz’ün çocukluk aşkı Nida Büyükbayraktar ile yaptığı evliliğine ilişkin önemli bir iddia daha bulundu. Düğün sürecinin hızlı olmasının sebebini Petek Dinçöz’ün hamileliğine dayandıran Seyhan Soylu; “Bu kadar hızlı evlenmelerinin sebebi, Petek de dün akşam söyledi ‘3 tane çocuğumuz burada. Bir tane çocuğumuz orada’ derken, Nida’nın da çocuklarını kastederek bunu söyledi. Şu var ki Petek Dinçöz 1 aylık hamile olduğundan dolayı bu nikahı hızlandırdılar. Allah da mutlu etsin… Nida’nın da çocukları, annesi, babası hepsi düğündeydi” dedi.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git