Tüm emeklilere ek ödemeler bugün başladı! Emeklilerin banka hesabına 3.750 TL yatırılıyor: Geri ödeme yapmayacaksınız

2 ay önce 49

Emekliye karşılıksız 4 bin TL yatacağı duyuruldu. Bankalar tarafından emekli müşteri kazanabilmek için yarışa girildi ve bu noktada TEB tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. TEB’in kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda emekli maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere nakit para verileceği belirtildi. Emeklilere 4 bin lira nakit para verilecek ve geri ödeme olmayacak. Bu kampanyanın ayrıntıları ise bir duyuru yapılarak paylaşıldı.

EMEKLİLERE 3.750 TL ÖDEME

TEB, emekli maaşını TEB’e taşıyan müşterilerine yönelik yeni emekli kampanyasını başlattığını duyurdu. Bu doğrultuda emekli maaşını 36 ay boyunca TEB’den almayı taahhüt eden ve taahhüt süresi boyunca en az iki adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerinin 3.750 TL nakit promosyon alacağı ifade edildi.

ÖDEMELER 6.250 TL’YE ÇIKABİLİR

Ayrıca, TEB’e davet ettikleri ve maaşını TEB’e taşıyan her bir emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 2.500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyorlar. Bununla beraber emekliler 6.250 TL’ye kadar para alabiliyorlar.

SUNULAN AVANTAJLAR

Emekli müşterileri için özel müşteri hizmet hattı bulunan TEB, emeklilerin bu hattan ve internet şubesi üzerinden yapacakları EFT/FAST ve Havale işlemlerinden ücret almıyor.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git