Türk Telekom’dan Atatürk Kültür Merkezi’ne teknoloji üssü!

6 gün önce 20

Türk Telekom, Türkiye’nin kültür ve sanat belleğinde iz bırakan Atatürk Kültür Merkezi ile önemli bir iş birliğine imza attı. Buradaki ziyaretçilere ayrıcalıklı bir deneyim sunmak isteyen şirket, adeta teknoloji ve sanat üssü olarak kabul edilebilecek bir alan hazırladı. Türk Telekom Lounge adı verilen salon tüm AKM ziyaretçilerine ve sanatseverlere hizmet vermeye başladı.

Türk Telekom, teknoloji ve sanatı bir araya getiriyor

Atatürk Kültür Merkezi (AKM) içerisinde yer alan ve yapının ruhunu yansıtacak şekilde özel olarak tasarlanan Türk Telekom Lounge, tüm AKM ziyaretçilerine ve sanatseverlere hizmet vermeye başladı. Ziyaretçiler, Türk Telekom Lounge alanının özenle hazırlanmış şık ortamında; TV’den müziğe dijital platformların deneyimlenebildiği özel oturma ve dinlenme alanlarında keyifli zaman geçirebilecek.

Tüm ziyaretçilere açık bu alanda, Türk Telekom’un dijital okuma platformu e-dergi, dijital müzik platformu Muud ve dijital televizyon platformu Tivibu’nun da aralarında bulunduğu ürün ve servisler deneyimlenebilecek. Ziyaretçiler, Türk Telekom Lounge’da yer alan Tivibu deneyim alanında, hazırlanan özel içerikler sayesinde AKM içerisindeki programlar ve kültür sanat etkinlikleri hakkında bilgi alabilecekler.

Dijital dönüşüm deneyimini, teknoloji ile sanatı harmanlayarak AKM ziyaretçilerine aktaran ve sanatseverlere yenilikçi dijital hizmetleri deneyimleyebilecekleri hizmetler sunan Türk Telekom, hazırlanan Lounge’da, birçok özel buluşma ve etkinliğe de ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Gerek kültür sanat gerekse farklı içerikteki birçok buluşma Türk Telekom Lounge alanında katılımcılara açık olacak.

Türk Telekom Gigabit fiber paketlerini duyurdu!

Türk Telekom, Gigabit fiber paketlerini duyurdu. 200 Mbps, 500 Mbps ve 1000 Mbps olmak üzere 3 seçenek sunuluyor. Peki fiyatları ne kadar?

Türk Telekom güçlü altyapısı ve WiFi alanındaki tecrübesiyle, AKM’de ve Beyoğlu Kültür Yolu kapsamındaki kültür sanat mekânlarında, ziyaretçilere kaliteli ve güvenli internet deneyimi yaşatmak için ücretsiz WiFi hizmeti sağlıyor. Türk Telekom ayrıca 20 Haziran Dünya WiFi Günü dolayısıyla, sadece bugüne özel, 81 ildeki WiFi noktalarını kullanıcılarına ücretsiz sunacak.

Türk Telekom, stadyumlar, kütüphaneler, havalimanları, restoranlar, marinalar, otobüs/feribot/uçak gibi toplu taşıma araçları ve binlerce lokasyonda bulunan WiFi hizmet alanını her geçen gün genişletiyor.

Bu kapsamda küresel ölçekteki en büyük havalimanlarından İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden tüm kullanıcılar için ücretsiz WiFi hizmeti sunan Türk Telekom, anlaşmalı havayolu şirketlerinde yolcuların uçuşları sırasında da WiFi hizmetinden yararlanmalarını sağlıyor.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git