Uzaktan çalışırken üretken kalmanın yolu nedir?

1 ay önce 43

Pek çok profesyonel şimdi ofise geri dönerken, uzmanlar ayrıca çalışanların ofis ve ev arasında zaman ayırmasıyla hibrit çalışmanın birçok bilgi çalışanı için norm olmaya devam edeceğine inanıyor. Peki uzaktan çalışmaya devam edenler için üretken kalmanın en iyi yolu nedir?

Rutin oluşturma: London Legacy Development Corporation’da (LLDC) inovasyon direktörü Emma Frost, kişisel en iyi ipucunun güne kendi koşullarıyla başlamasını sağlamak olduğunu söylüyor.

Doğru kurulum: Artık hibrit çalışmayı yeni bir normale dönüştüren profesyonellerin donanım, yazılım ve masa kurulumlarının ofiste olduğu kadar evde de iyi olduğundan emin olmaları gerekiyor.

İzolasyonu kendi yararınıza kullanma: LLDC’den Frost, evde odaklanmayı genel merkezinden daha kolay bulduğunu söylüyor. “Bugün ofisteyim ve sürekli arka arkaya toplantılar oluyor” diyor.

Gün içinde kendinize zaman ayırın: Supernus Pharmaceuticals’ Massuet, “Yapmam gereken ama yapmadığım bir şey, ara vermektir. Bazen işe takılıp kalıyorum ve saati unutuyorum. Bu üzerinde çalışmam gereken bir şey” diyor.

Uzaktan çalışırken üretken kalmanın yolu nedir? yazısı ilk önce TechInside üzerinde ortaya çıktı.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git