Vakıfbank, bugün Ankara’dan 4 konut daha satışa çıkardı; 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlar sadece 115 bin TL’den başlayan fiyatlarla…

1 hafta önce 23

Sık sık icradan satışa çıkarılan konut listesini güncelleyen Vakıfbank, konut listesinde bugün Ankara’dan 4 yeni konut daha ekledi. Eklediği konutlar için ihale sürecinin başladığını duyuran Vakıfbank; 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlar için en uygun fiyatlar ile ihale başlangıç bedelleri belirledi. Öte yandan Vakıfbank’ın satışa çıkardığı konutların tamamının aynı bölgede yer aldığı görüldü.

KONUTLAR BEYPAZARI’NDA YER ALIYOR

Bugün itibariyle icradan satılık olan konutlarına dört yeni konut daha eklemiş olan Vakıfbank, konutların tamamını Ankara ilinin Beypazarı ilçesinin Ayvaşık mahallesinden satışa çıkardı. Satışa çıkardığı konutlar arasında bir adet 1+1 konut bulunan Vakıfbank, aynı bölgeden iki adet 2+1 ve bir adet de 3+1 konut satışa koydu. Öte yandan Vakıfbank, her konut için detaylı bir ilan yayınladı.

FİYATLAR 115 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Satışa çıkardığı konutları 115 bin TL’den başlayan ihale başlangıç bedelleri ile satışa koyan Vakıfbank, 100 metrekarelik 2+1 konut için bu bedeli istedi. Aynı bölgede yer alan ve aynı metrekare ile oda sayısına sahip olan bir diğer konutu 135 bin TL’den ihaleye başlatan Vakıfbank, satışa çıkardığı 1+1 ve 3+1 daire için de ihale başlangıç bedellerini açıkladı. Buna göre, Vakıfbank’ın Beypazarı ilçesinin Ayvaşık mahallesinde yer alan 127 metrekarelik 3+1 konutu 140 bin TL ihale başlangıç bedelinden satışa çıkarken; aynı bölgede yer alan 78 metrekarelik 1+1 konutu ise, 160 bin TL’den ihaleye başladı. Öte yandan Vakıfbank, ihaleye katılmak isteyen vatandaşlardan ihale katılım bedeli isteyeceğini duyurdu. Vakıfbank’tan gerçekleştirilen açıklamaya göre, ihale katılım bedelleri, her konutun ihale başlangıç bedelinin yüzde 6’sı olacak şekilde belirlendi.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git