Yıldırım ilçesinden satışa çıkan müstakil evin uygun fiyatı akılları baştan aldı: TEB, bu kez Bursa’dan konut satışlarına başladı!

1 hafta önce 32

İcralık gayrimenkul satışlarında en çok konutların talep gördüğü son günlerde, icradan konut arayan vatandaşlara bir müjdeli haber de Türk Ekonomi Bankası’ndan (TEB) geldi. Satışta olan konut listesine yeni bir konut daha ekleyen TEB, Bursa ilinin Yıldırım ilçesinden 830 bin TL ihale başlangıç bedeli ile 2 katlı bir müstakil ev satışa çıkardı.

TEB, BURSA’DAN MÜSTAKİL EV SATIŞA KOYDU

İcradan satışa çıkardığı konutlar arasına yeni bir konut daha eklemiş olan TEB, Bursa ilinin Yıldırım ilçesinden müstakil bir evi satışa koydu. Eve ilişkin detaylı bir bilgilendirme gerçekleştiren TEB, satışta olan bu evin 2 katlı olduğunu açıkladı.

2 KAT TEK FİYATA SATILACAK

Parsel üzerinde zemin artı 1 normal kattan ibaret olan bir müstakil konutu Bursa ilinin Yıldırım ilçesinden satışa çıkarmış olan TEB, her katın kullanım alanı yaklaşık 95 metrekare olmakla birlikte 2 katlı binanın toplam kullanım alanını 190 metrekare olarak açıkladı. Satışa koyduğu iki katı tek bir gayrimenkul olarak satışa çıkaran TEB, konutun iki katı için de tek bir ihale başlangıç bedeli belirledi. 190 metrekarelik bu konut için ihaleyi 830 bin TL’den başlatan TEB, ihaleye katılım için gereken teminatı ise, 83 bin TL olarak açıkladı.

TEKLİFLER İHALE BİTİMİNE KADAR KABUL EDİLECEK

Gerçekleştirdiği konut satışlarını e-İhale yöntemi ile satan TEB, Bursa ilinin Yıldırım ilçesinde yer alan müstakil evi de aynı şekilde satıyor. İhaleyi belirli bir süre ile açık tutacak olan TEB, ihale boyunca teklifleri resmi sitesini uzantısı olan “Gayrimenkuller” sekmesinden kabul edeceğini ilan etmiş bulunuyor. Bu kapsamda TEB’in Bursa’daki müstakil konutuna ihale bitimine kadar teklif verilebiliyor.

Tümünü Okuyun - Kaynağa Git